Bireysel ve kurumsal organizasyonlara liderlik yaparak, organizasyonların kusursuz ve beklentilerin üzerinde gerçekleştirilmesini sağlamak için çalışan bir 'organizasyon danışmanlık' firmasıyız.

Bu anlamda pek çok özel mekanda kusursuz organizasyonlara imza atan genç, dinamik, yaratıcı, deneyimli ekibimizle hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yaratıcılığımızı eklediğimiz ve sadece kişiye özel hazırlanan butik tasarımlarımızla tüm mekanları yeni renklerle boyuyoruz.

Ve işimizi çok seviyoruz

21 Ocak 2013 Pazartesi

Sahne 360-2012 Masa Dekorları

2012 yılında yaptığımız organizasyonlarda birbirinden ilginç masa ortası aksesuarları kullanarak adından söz ettiren etkinliklere ev sahipliği yaptık...


  İlki İzmir Gurme Guide'ın lansman gecesinden, lezzetli yemeklerin sunulduğu ve birbirinden değerli gurmelerin yer aldığı gecede masa dekorunun da lezzetli olması kaçınılmazdı....
İkincisi Bir düğün organizasyonu, akademisyen çiftimizin sevdikleri kitaplardan yola çıkarak hazırlanan masa dekoru kartpostallarla birleşince kendimizi vintage bir temanın içinde bulduk, kır çiçeklerinin süslediği  kitapların en önemli özelliği misafirlere bir teşekkür notuyla hediye ediliyor olmasıydı.. Bir diğer düğün organizasyonunda çiftimizin  limonata ile ilgili hoş bir anısından yola çıkarak masa dekorunda  limon dilimleri ve limonlar kullandık... 

Bu yılın en heyecanlı işlerinden biri olan taş ocağı açılışı sırasında sanırım en çabuk karar verilen detay masa üzerinde kullanılacak objenin galvaniz kovada hazırlanmış kaktüsler olmasıydı...
Deniz temalı düğünümüzün turuncu balıkları büyük boy deniz kabukları ile masa ortasında oldukça şık göründü...

35. Sokak evleri basın lansmanı için hazırladığımız masa üzeri çiçek için logodan yola çıkarak hazırladığımız çiçek şık görünümüyle herkesin beğenisini topladı.


Miss Defne Gelinlik Showroom'u için  özel olarak hazırladığımız kristal taşlar ve çiçek dizilerinden oluşan masa aranjmanı aynı renkli canlı çiçeklerle göz doldurdu...

2013 yılı en popüler düğün temalarıyla çok yakında görüşmek üzere.....
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Destination Weddings

Destination Weddings
We love planning destination weddings in Izmir or any other destination in Turkey. At each destination wedding we get the chance to meet new cultures, new traditions. We also help you plan your guests accommodations and plan a touristic tour program for your guests. Please do not hesitate to call or email us anytime.
Sahne 360 is the premier event planning company in Turkey. Headquarted in Izmir, Sahne 360's boutique-like approach has caught the attention of many domestic and international clients.

We are commited to understanding the clients personal vission and using it to create the ultimate dream event. Our planners can assist you with all types of events from small & intimate to large & lavish corporate functions to non-profit fundraisers to milestone celebrations such as weddings, company anniversaries, grand openings, performance shows, and birthday parties.

We belive that designing an event is a personal artistic production. In order to achieve a full 360 degree view, emphasis is put on the details, decor, color scheme, and ambiance to create an enchanting memory that will inspire all guests. We help clients save time, stress, and money by applying knowladge and resources to help you create everything you have envissioned for the perfect eventful day.