Bireysel ve kurumsal organizasyonlara liderlik yaparak, organizasyonların kusursuz ve beklentilerin üzerinde gerçekleştirilmesini sağlamak için çalışan bir 'organizasyon danışmanlık' firmasıyız.

Bu anlamda pek çok özel mekanda kusursuz organizasyonlara imza atan genç, dinamik, yaratıcı, deneyimli ekibimizle hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yaratıcılığımızı eklediğimiz ve sadece kişiye özel hazırlanan butik tasarımlarımızla tüm mekanları yeni renklerle boyuyoruz.

Ve işimizi çok seviyoruz

25 Mart 2013 Pazartesi

Kumsal DüğünleriBugün Yaz aylarında evlenecek çiftlerimiz için en romantik düğün temalarında biri olan kumsal düğünleri ile ilgili alternatifleri paylaşıyoruz...

Kumsal Düğünlerinde nikah saatinin gün batımında olması hem serin olması,  hem de fotoğrafların kalitesi açısından önemlidir.
Kumsal düğünlerinde misafirlerinize özgürce dolaşabilmeleri için vereceğiniz  parmak arası terlikler unutulmaz bir hediye olacaktır...


Kumsal Düğünlerinde nikah töreni sonrasında yemek davetiniz için deniz temasına uygun materyaller ile hazırlanmış masa üstleri kullanılabilir.Kumsal Düğünleri için en önemli detaylardan biri de çevre dekoru ve ışıklandırmadır. Kullanılan soft ışıklar, konseptinize uygun renkte kağıt fenerlerle hem şık hem de sıcak bir atmosfer yaratacaktır.

Gecenin finaline damga vuracak en önemli detaylardan biri olan düğün pastası da deniz konseptine uygun olmalıdır. Klasik katlı bir pasta tercih edebileceğiniz gibi tek kişilik alternatifler de 2013'ün trendleri arasında...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Destination Weddings

Destination Weddings
We love planning destination weddings in Izmir or any other destination in Turkey. At each destination wedding we get the chance to meet new cultures, new traditions. We also help you plan your guests accommodations and plan a touristic tour program for your guests. Please do not hesitate to call or email us anytime.
Sahne 360 is the premier event planning company in Turkey. Headquarted in Izmir, Sahne 360's boutique-like approach has caught the attention of many domestic and international clients.

We are commited to understanding the clients personal vission and using it to create the ultimate dream event. Our planners can assist you with all types of events from small & intimate to large & lavish corporate functions to non-profit fundraisers to milestone celebrations such as weddings, company anniversaries, grand openings, performance shows, and birthday parties.

We belive that designing an event is a personal artistic production. In order to achieve a full 360 degree view, emphasis is put on the details, decor, color scheme, and ambiance to create an enchanting memory that will inspire all guests. We help clients save time, stress, and money by applying knowladge and resources to help you create everything you have envissioned for the perfect eventful day.